Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської
площа Театральна, 4
| День | Години роботи | Перерва |
|---|---|---|
| Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд | 09:00 - 18:00 | Без перерви |
Інформація
Події
Кохання. Копи. Каяття
15.05.2026
18:30
300 грн
16+
Коли любителі бразильських серіалів — це не ті, що дивляться, а ті, що їх створюють у реальному житті.
Якось, у маленькому містечку, викликають до відділку поліції маму, доньку та кавалера. На перший погляд — нічого особливого, звичайна буденна сцена. Але їх об'єднують не родинні зв'язки і не випадковість, а події, про які кожен із них волів би ніколи не згадувати.
У центрі заплутаної історії — Катя. Тож, чия поява змусить інших згадати те, що так сильно приховували? Що їх всіх об'єднує? Які таємниці минулого вирвуться назовні? І чому атмосфера у відділку гусне так, наче зараз станеться щось непоправне?
Цей день у поліцейському відділку може стати початком кінця — або ж шансом для нового початку.
Квитки можна придбати в касі театру або за вказаним посиланням
Сіді Таль. Аідише нешуме
16.05.2026
17:00
150 - 300 грн
"Аідише нешуме" в перекладі з ідишу означає – "єврейська душа". Саме так можна сказати про артистку єврейського театру, видатну чернівчанку Сіді Таль, якій цього року виповнюється 110 років.
Вона була зіркою свого часу і залишається нею в світовій культурі. Разом зі своїм чоловіком Пінхасом Фаліком вони пройшли важкий творчий шлях. Їхнє кохання тривалістю у 58 років, на тлі трагічних подій історії ХХ століття, стало справжнім гімном найвеличнішому з почуттів.
Це зіркове подружжя на власному прикладі довело, що, як би не складалося життя, які б труднощі не виникали, а боротися треба завжди і жити на повну силу.
Квитки можна придбати у касі театру та за вказаним посиланням
Театральна подорож з паном Ярком
16.05.2026
14:30
300 грн
Ви помічали відмінність між другим та третім поверхами Драмтеатру? Вже чули, чи справді у цій будівлі можна побачити автентичні лапи орлів? А чи знаєте, яку саме виставу освітлювала люстра культурного закладу?
На театральній подорожі з паном Ярком ми розкажемо і покажемо вам історію театру нашого міста, згадаємо імена провідних акторів та режисерів, які наповнювали його мистецтвом. Ви зануритесь в інтерактивну мініпостановку, адже ми відтворимо історії разом із цікавими персонажами.
Хто зна… Може й австро-угорський Цісар завітає на гостину…
Квитки можна придбати у касі театру та за вказаним посиланням
Відгуки
Додати відгук